• https://tr-tr.facebook.com/DurusoyHasereIlaclamaMerkezi/
  • https://twitter.com/durusoyilaclama

Temizlik
EV TEMİZLİĞİ

Durusoy Temizlik Şirketi, 7/24 bütün ekipmanlar ve bütün temizlik malzemeleri dahil, Kahramanmaraş genelinde hizmet vermektedir. Malzemeler konusunda hiçbir şeye karışmanıza gerek kalmadan ve verilen fiyatın dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır bir şekilde eviniz teslim edilmektedir.

Ev temizliği hizmeti, konut ve meskenlerin konumuna göre; eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği / daire temizliği, tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire / ev temizliği olmak üzere birkaç çeşittir.

Ev temizliği için Durusoy Temizlik Şirketi'ni tercih etmeniz durumunda; kullanılacak kimyasal, makine vs. tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır. Ev temizliğinde kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir. Bunların dışında, sizin fazladan bir ücret ya da herhangi bir temizlik ürünü almanıza gerek görülmez.

Temizlik elemanlarımız; duvardan camlara, tavandan zemine kadar banyo ve mutfak dahil, el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslimi) işlerini büyük bir titizlik ile ev temizliği hizmetlerini yerine getirir. Size evinizi temiz teslim almaktan başka hiçbir iş bırakmazlar. Ev temizliği hizmetimiz, ekiplerimiz tarafından bir günde teslim edilir.

Temizlik firmalarında evde çöpe atılmayı bekleyen eski elbiselerle temizlik yapılmaz, her evde yeni bez açılır ve camlarda iz, kalıntı vs. çok nadir görülür. Buharlı temizlik makinaları kullanarak zararlı kimyasal kullanımını asgariye indirerek çocuklarınızın kimyasal solumasına sebebiyet vermezsiniz.

Bu konuda müşterilerimize haftalık temizlikleri için temizlik için yardımcı bayan çağırmanın daha isabetli olabileceğini, ancak aylık veya 3 aylık detaylı temizliklerde temizlik şirketlerinden yardım alınması gerektiğini tavsiye ediyoruz.
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Evinizde ya da işyerinizde tadilat yaptınız ya da ilk defa taşınacaksınız ama camlarınız, penleriniz is ve kir içinde, etiket bant, alçı artıkları, fayanslarınız alçı ve derz artıkları ile kaplanmış bir halde, granit ve mermerlerinize boyalar akmış, mutfak ve tuvaletlerinizin dezenfekte edilmesi gerikiyor ama temizlik sizin için sorun teşkil etmekte ise dert etmeyin.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde, sektöründe önde gelen firmalardan olan Durusoy Temizlik Şirketi, siz değerli halkımıza her zaman en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiş ve bu felsefesinden asla taviz vermemiştir.

Daire veya iş yerinizin inşaat ve tadilat sonrası temizliği özen ve dikkat isteyen bir iş olup bu güne kadar bir çok yerlerin temizliğini yapmış bulunan Durusoy Temizlik Şirketi, ekip ve ekipmanları tarafından en ince detayları ile temizliği yapılmış olup, bu güne kadar yapmış olduğumuz projelerimiz için müşteri hizmetlerimizin yapmış olduğu araştırmada, %97 tam memnuniyet ile buyük başarı sağlanmıştır. Sizlere de, bu hizmetlerimizden ihtiyaç duymanız halinde en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sizlerden aldığımız güç ile sürdürmekteyiz.

OFİS TEMİZLİĞİ


Ofis, gün içerisinde zamanınızı en çok geçirdiğiniz yaşam alanlarımızdan biridir. Her sabah iş başı yaptığınızda hijyenik bir ortamla karşılaşmak hepinizin hakkı... Doğru firmayla çalışmak, temizlik alanında ofislerinize büyük katkı sağlıyor.

Ofis temizliği, evden çok zaman geçirdiğiniz işyerinize temiz ve sağlıklı ortamlar sağlamaktadır. Yetkili temizlik firmaları sayesinde hijyenik olmayan çalışma ortamlarına son verebilirsiniz.Ofis temizliği alanında çalışan bir çok firma arasından doğru bir tercih yaparak daha uygun fiyatlara temizlik işlerinizi işinin uzmanlarına yaptırabilirsiniz.

Durusoy Temizlik Şirketi olarak; ofis temizliği konusunda, daha kolay ve pratik calışma saatleri ile calıştığınız mekanlarınızı sağlıklı hale getirmek bizim en büyük görevimizdir. Ofis temizliği, genellikle hafta sonları ve akşam part-time hizmet vererek, size hiç bir şekilde rahatsızlık vermiyoruz.

Ofis temizliği, işyerinizde yaratılan sağlıklı ortamın yanı sıra işyerindeki çalışanların motivasyonunu da olumlu yönde etkiler.Hijyenin yanı sıra görsel estetik katacak, işyerinize gelen misafirlere karşı da mahçup olmamanızı sağlayacaktır.Ofis temizliği, müşterilerinizin ve çalıştığınız başka yöneticilerin gözünde ofisinizin prestijini arttıracaktır.

Ofis temizliği, alışılmış kalıplarınızı yıkıyor.Tertemiz işyeri garantisi veren ofis temizliği firmaları, verdiği kaliteli hizmetle en kısa sürede temizlik ihtiyacınızı karşılıyor.Zamanla temizlenmeyen ofislerinizde mikroplar toza dönüşür, hastalanmanıza yol açar.Temizlik şirketine yaptıracağınız ofis temizliği hizmetiyle bu sorunlarla karşılaşmamış olursunuz.

Ofis temizliği konusunda öncelikle bir firmadan expertiz hizmeti almalısınız.Ofisinizin incelendikten sonra ne zaman temizleneceğine, periyotlarına ve temizleyecek kişi sayısının belirlenmesine karar verilir.Raporlanma sonucu karara varılırsa profesyonel ekip temizlik işlerinizi belirlenen aralıklarda gerçekleştirir.

Ofisinizde ve işyerinizde, rahat ve hijyenik çalışma ortamı sağlayan temizlik şirketimiz ofislerde;

  • Bilgisayar,
  • Masa,
  • Sandalye,
  • WC banyo temizliği,
  • Mutfak,
  • Cam temizliği,
  • Ofis genel temizliği,
  • Islak zeminlerin temizliğinde hijyen kurallarına en üst seviyede dikkat ederek bakterilerin yok edilmesi gibi detaylaı hususların temizliğinde uzman ekibimiz günümüz teknolojisinin yardımı ile ofis temizliğinizi yapmaktadır.